• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/DenizliAGD?ref=hl
  • https://twitter.com/DenizliAgd
Custom Search

TANITMA KOMİSYONU

YÖNETİM / Tanıtma Komisyonu
Tanıtma komisyonu Anadolu Gençlik Derneğinin  amacını, fikir ve inanç yapısını, faaliyet ve aksiyonlarını, müesseselerini, hizmetlerini, insan kaynağını, ve yönetici kadrolarını tanıtmayı amaçlar.Fertlerin, toplulukların veya kurumların AGD yi tanımasını sağlamak, toplumsal ilgiyi ve alakayı artırmak, taraftar kitle oluşturmak, doğru algılamaya ve objektif değerlendirmeye yardımcı olmak, taraftarın yardım ve desteğini sağlamak, muhalif ve hasımların zararlarını , olumsuz propaganda etkilerini azaltmak, imajı güncelleştirmek amacını taşır.Tanıtma komisyonu dört birim ve bir masadan oluşur.

Birimler ve Görev Tanımları

1-  Tanıtma  etkinlikleri birimi: Kitlelere yönelik tanıtma  aktivitelerini planlar ve organize eder. Bu aktivitelere konferans, şölen, panel, sempozyum, kermes vs. gibi birçok örnek verilebilir. Tanıtma aktivitelerine temel olacak sanatçı, ses, stat, salon düzeni, konuşmacı gibi etkenlerle ilgili ön bağlantıları ve gerekli anlaşmaları yapar.

1.1  Kültür sanat masası:Toplumu kültür ve sanat açısından bilinçlendirme ve geliştirmeye yönelik her türlü hat, ebru vs. gibi görsel sanatlara, ilahi, ezgi vs. gibi müziksel sanatlara yönlendirici faaliyetlerde bulunur. Ayrıca bu tür faaliyetlerin sergilenmesini düzenleyerek tanıtıma katkı sağlamayı amaçlar.

2-  Tanıtma malzemeleri birimi: Derneği tanıtıcı malzemelerin tespiti, ve temini ile ilgili çalışmaları yürütür. Bu malzemeler her türlü eşantiyon malzemesi ,bayrak, bez afiş, broşür, katalog gibi geleneksel malzemelerin yanında tanıtma filmi, reklam, ses kasetleri, multimedya cd’leri gibi yeni teknolojilere açık malzemeleri de içerir.

3-  Arşiv ve dokümantasyon birimi: Düzenlenen aktivitelerle ilgili her türlü belge, resim vs. gibi gelecekteki çalışmalarda faydalı olabilecek malzemeleri arşiv bilimine uygun bir şekilde düzenler ve muhafaza eder. Tanıtma amacıyla kullanılmak üzere arşiv değeri taşıyan her türlü ses, görüntü, yazı, resim vs. gibi malzeme birimin ilgi sahası içerisindedir.

4-      İnternet ve prodüksiyon birimi:Derneğinin internet üzerindeki tüm tanıtma aktivitelerini yönetir. Web sitesi tasarımı yapar, içeriği ile ilgili çalışmalarını yürütür. Ayrıca internet üzerindeki kitlelere ulaşmak amacıyla mail grupları, chat odaları, forumlar oluşturur. Bilgisayar ortamında filmler ve muhtelif tanıtma malzemelerini üretir.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret124808
Üyelik Girişi
HADİSi ŞERİF
Peygamber Efendimize (sav),en temiz kazancın ne olduğu sorulduğunda:"Kişinin kendi elinin emeği,bir de dürüst ticaretin kazancı"buyurmuştur.
TAZİYE

"İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn

----------------------
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu  Üyesi  ALİ ÇIRAK'IN DEDESİ Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

BİR FM

ÖZLÜ SÖZ

Genç,inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilendir.

MİLKO


R

 

R