• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/DenizliAGD?ref=hl
  • https://twitter.com/DenizliAgd
Custom Search

ÜNİVERSİTE KOMİSYONU

YÖNETİM / Üniversite Komisyonu

Eğitim ve Öğretimin her dalında ve her kademesinde öğrencilere yönelik faaliyet sahalarında, Üniversite gençliği ile ilgili hizmetlerin yürütülmesini, yüksek öğretim gençliğine üniversite,fakülte,yüksek okul,meslek yüksek okulu, bölüm ve sınıf birimlerine dernek hizmetlerinin ulaştırılmasını sağlayan ve üniversite gençlik meselelerine ilişkin çözümlerin tespitine yönelik çalışmaları  koordine eden komisyondur. 7 birim ve 2 masadan oluşmaktadır.

Birimler ve Görev Tanımları1-Temsilciler birimi: Üniversite başkanlığı bünyesinde temsilcilerle ilgili çalışmaları yürütür. Raporların,envanterlerin sağlıklı olarak değerlendirilmesini takip eder. Üniversite, fakülte, yüksek okul, meslek yüksek okulu bölüm ve sınıf temsilcilerinin tespitini  titizlikle takip eder.
1.1-Bilgi İşlem masası :

1.2-Mezunlar masası:

2- Evler ve Yurtlar birimi: Yurtlarda ve evlerde kalan öğrencilerle ilgili çalışmaları yürütür. Yurtlarda ve evlerde kalan öğrencilerin ihtiyaçlarının tespit ve takibini yapar. Ev ve Yurt envanterlerini çıkartır.

1-  Öğrenci kuruluşları ile ilişkiler birimi: Öğrenci kuruluşlarıyla(dernek,kulüp vs) ilişkilerin geliştirilmesiyle ilgili çalışmaları yürütür. Mevcut öğrenci kuruluşları envanterlerini hazırlar.

2-  Sosyal kültürel sportif faaliyetler ve eğitim birimi: Üniversite öğrencilerine yönelik sosyal,kültürel,sportif ve eğitim faaliyetlerini yürütür. Üniversite tanıtma faaliyetlerini (şölen,tanışma-veda geceleri, şiir dinletisi, gezi, turnuvalar..) organize eder. Neşriyatların (Bülten, dergiler) verimli ve estetik olarak neşrini koordine eder.

3-  Üretim ve Tanıtma birimi: İnsan Kaynakları Komisyonuyla koordineli olarak fahri üye kartlarının takibini,hedef sayıya ulaşmanın teminini sağlar. Mezunlarla ilişkileri sağlayarak bilgi envanterini çıkarır. Çalışmaların neticesini verimliliğini ve hizmete kanalize olmasını sağlar. Abone çalışmalarına destek verir.

4-  Mesleki koordinasyon birimi: Fakültelerde mesleki koordinasyonu sağlayarak öğrencilerin kişisel gelişim, mesleki formasyon ve genel kültür melekelerinin kazanılması yönünde çalışır. Mesleki bilgi ve birikimin geliştirilmesi için gerekli altyapı çalışmalarını düzenler.

5-  Eğitim Birimi: Üniversite eğitim faaliyetlerini eğitim komisyonuyla birlikte organize eder

Ortaöğretim Danışmanları birimi: Ortaöğretim komisyon bünyesinde danışman olarak görev yapacak Üniversite öğrencilerinin tespit ve takibini yapar.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret122953
Üyelik Girişi
HADİSi ŞERİF
Peygamber Efendimize (sav),en temiz kazancın ne olduğu sorulduğunda:"Kişinin kendi elinin emeği,bir de dürüst ticaretin kazancı"buyurmuştur.
TAZİYE

"İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn

----------------------
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu  Üyesi  ALİ ÇIRAK'IN DEDESİ Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

BİR FM

ÖZLÜ SÖZ

Genç,inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilendir.

MİLKO


R

 

R