• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/DenizliAGD?ref=hl
  • https://twitter.com/DenizliAgd
Custom Search

AGD'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ 2014 yılından bu zamana AGD Denizli İl Başkanlığı görevini yürüten Hamza Öztürk görevini daha önce AGD’de gibi çeşitli kademelerde görev yapan AGD Denizli Liseler Komisyonu Başkanı Avukat

AGD'DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

2014 yılından bu zamana AGD Denizli İl Başkanlığı görevini yürüten Hamza Öztürk görevini daha önce AGD’de gibi çeşitli kademelerde görev yapan AGD Denizli Liseler Komisyonu Başkanı Avukat Bilal Furkan Şimşek’e devretti.

AGD Denizli Şube Eski Başkanı Hamza ÖZTÜRK; “Görev istenmez verilir” inancıyla şerefle yürütmeye gayret ettiğim AGD Denizli Şube Başkanlığı emanetini yüz aklığı ile teslim etmenin mutluluğunu yaşıyorum."dedi.

Milli ve manevi değerlerin yaşatılması konusunda ülke genelinde yaptığı faaliyetleriyle tanınan Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi’nde bayrak değişimi yaşandı. 8 yıldan beridir AGD Denizli Şube Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Hamza ÖZTÜRK, görevini Av.Bilal Furkan Şimşek’e devretti.

Şube Başkanlığı devir teslim töreni  AGD Denizli Şubesi Şinasi Gökbel Eğitim Salonu'nda yapıldı. Devir teslim törenine Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Fatih AKTAŞ,AGD İl Sorumlusu Ahmet ERYILMAZ, Öğder Denizli Şube Başkanı Ahmet GENİŞ, AGD Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, AGD Üniversite Komisyonu, AGD Ortaöğretim Komisyonu, AGD İlçe Başkanları, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri katıldı.

ÖZTÜRK: GÖNÜL RAHATLIĞIYLA DEVREDİYORUM

Toplantıda konuşan AGD Denizli Şube Eski Başkanı Hamza ÖZTÜRK, Bütün mevki ve makamların emanet olduğunu ve “Görev istenmez verilir” inancıyla şerefle yürütmeye gayret ettiği AGD Denizli Şube Başkanlığı emanetini yüz aklığı ile teslim etmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek;  "Emaneti teslim alırken gösterdiğimiz hassasiyetin en güzelini emaneti teslim ederken de göstermeyi lütfeden Rabbimize hamd ederim. Hayatımızın cihat, akıbetimizin şahadet olması duasıyla; âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz, Efendimiz Hz. Muhammet Mustafa (sav)’e sonsuz salat ve selam ederim."dedi.  

ÖZTÜRK’TEN TEŞEKKÜR

Başkan Öztürk, görevini yürüttüğü süre içerisinde çalışmalara destek veren herkese teşekkür ederek; "Görev yaptığım süre zarfında her türlü desteği veren ve sağlayan MGV-AGD Genel Başkanımız Sayın Salih TURHAN Bey başta olmak üzere; AGD Genel Başkan Yardımcılarımıza, tüm şube başkanlarımıza ve il sorumlularımıza; Emaneti üstlendiğimiz 2014 yılından bu güne kadar şehrimizde görev yapan; İlimizin Valilerine, Emniyet Müdürlerimizin nezdinde kolluk kuvvetlerimizin çok değerli mensuplarına, İl ve ilçe Belediye Başkanlarına, yardımcılarına ve birim müdürlerine, Şehrimizin Kurum ve Kuruluşlarının müdür, amir ve memurlarına, İlimizde siyasi faaliyet gösteren parti başkanları ve üyelerine, STK Temsilcilerimiz ve üyelerine ve her türlü çalışmalarımızı şehrimize ve ülkemize duyuran, şehrimizdeki ulusal ve yerel basınımızın tüm çalışanlarına… Ayrıca  birlikte görev yaptığımız ihlaslı, samimi, vefakâr AGD Denizli Şube yönetimimize; Ortaokullar, Liseler, Üniversite ve diğer tüm komisyon Başkan ve yönetim kurulu üyelerimize, Merkez İlçemiz başta olmak üzere tüm İlçe Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimize;

Hal ve hareketleriyle takdire şayan bulduğum, İslami hassasiyetleri nedeniyle örnek gösterdiğim mücahide kardeşlerimiz; Hanım Komisyonu Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize; İlkokuldan üniversiteye her bir kademedeki göz aydınlığımız gençlerimize ve bu gençlerin ihyası için yaptığımız her bir çalışma ve programlara maddi ve manevi desteklerini infak şuuruyla seferber eden iş adamlarımıza, esnafımıza, dostlarımıza ve arkadaşlarımıza; ezcümle tüm Denizli halkımıza teşekkürü bir borç bilirim. Allah cümlesinden razı ve hoşnut olsun."diye konuştu.

*ÖZTÜRK; "BİZDEN ALDIĞI BAYRAĞI DAHA İLERİYE GÖTÜRECEĞİNE OLAN İNANCIM TAMDIR."

8 yıla yakın zaman zarfında devralmış olduğu AGD bayrağını belli bir noktaya getirdiğini ifade eden Koca, şunları kaydetti: “Emaneti gönül rahatlığı ile teslim ettiğim çalışkan, gayretli mili görüş davamıza sadık; lise hayatından itibaren milli görüş davamız içinde yetişmiş ,İstanbul’da 4 Fakülte’de görev yapmış ve memleketine döndüğünde avukat olarak göreve başlayarak AGD’de beraber çalıştığımız Liseler Komisyonu Başkanlığımızı titizlikle yürüten çok kıymetli kardeşimiz Bilal Furkan ŞİMŞEK başkanımıza Cenab-ı Allah’tan üstün muvaffakiyetler dilerim. Bizden aldığı bayrağı daha ileriye götüreceğine olan inancım tamdır. Rabbimiz utandırmasın, yüz aklığı versin.”

ŞİMŞEK : İYİLİKLERİ VE GÜZELLİKLERİ ÜLKEMİZE VE DÜNYAYA YAYMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Anadolu Gençlik Derneği’nin Denizli Şube Başkanı Bilal Furkan ŞİMŞEK ise yaptığı konuşmada,

Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubemizdeki başkan değişikliğinin hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden niyaz ederim. Bu güne kadar AGD&MGV çatısı altında yapılan kıymetli çalışmaların bereketi ile bundan sonraki süreçte en hayırlı, faydalı, güzel çalışmaların yapılmasına vesile olmak en büyük temennimiz olacaktır.

Peygamber Efendimiz sallallahu aleyhi vesellem, “İslâm’da iyi bir çığır açan kimseye, bunun sevabı vardır. O çığırda yürüyenlerin sevabından da kendisine verilir.” buyurmaktadır. Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak bizler;  hayırli işlerde, güzellikte çığır açmak için gayret etmekte ve çalışmalar yapmaktayız. “Önce Ahlak ve Maneviyat” sloganı ile 7’den 70’e güzel ahlakı, maneviyatı, iyilikleri, dinimizin bize telkin etmiş olduğu güzellikleri yaşamaya, yaşatmaya ve bu güzel duyguları başta Denizlimiz olmak üzere ülkemize, dünyamıza yaymaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz Allahın izniyle.

Bu güne kadar AGD&MGV ‘nin bayraktarlığını yapan tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca başkanlığı devraldığım bir önceki başkanımız Hamza ÖZTÜRK başkanıma da yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Allah razı olsun diyorum. Rabbim rızası yolunda istikametten, haktan, adaletten, ahlaktan ayrılmadan hayırlı çalışmalar yapabilmeyi nasip eylesin. Gayret bizden, başarı Allah’tandır.”14 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret107748
Üyelik Girişi
HADİSi ŞERİF
Peygamber Efendimize (sav),en temiz kazancın ne olduğu sorulduğunda:"Kişinin kendi elinin emeği,bir de dürüst ticaretin kazancı"buyurmuştur.
TAZİYE

"İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi Raciûn

----------------------
Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu  Üyesi  ALİ ÇIRAK'IN DEDESİ Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

BİR FM

ÖZLÜ SÖZ

Genç,inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilendir.

MİLKO